Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Julia Farrugia Portelli MP

Partit Laburista - L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)

Julia Farrugia Portelli MP
Ministru għall-Inklużjoni u l-Volontarjat
Indirizz Elettroniku [email protected]

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Segretarju Parlamentari għar-Riformi, Ċittadinanza u Simplifikazzjoni tal-Proċessi Amministrattivi - 09.06.2017
Waqqaf: 15.01.2020
Ministru għat-Turiżmu - 15.01.2020
Waqqaf: 19.01.2020
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumatur - 20.01.2020
Waqqaf: 23.11.2020
Ministru għall-Inklużjoni u l-Kwalità tal-Ħajja - 23.11.2020
Waqqaf: 29.12.2021
Ministru għall-Inklużjoni, il-Kwalità tal-Ħajja u l-Organizzazzjonijiet Volontarji - 29.12.2021
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Ġie elett: 26.03.2022
Karigi
Ministru għall-Inklużjoni, il-Volontarjat u d-Drittijiet tal-Konsumatur - 30.03.2022
Waqqaf: 06.01.2024
Ministru għall-Inklużjoni u l-Volontarjat - 06.01.2024

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew