Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Julia Farrugia Portelli

Julia Farrugia Portelli  

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġiet eletta: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Segretarju Parlamentari għar-Riformi, Ċittadinanza u Simplifikazzjoni tal-Proċessi Amministrattivi - 09.06.2017
Tmiem: 15.01.2020
Ministru għat-Turiżmu - 15.01.2020
Tmiem: 19.01.2020
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumatur - 20.01.2020
Tmiem: 23.11.2020
Ministru għall-Inklużjoni u l-Kwalità tal-Ħajja - 23.11.2020
Tmiem: 29.12.2021
Ministru għall-Inklużjoni, il-Kwalità tal-Ħajja u l-Organizzazzjonijiet Volontarji - 29.12.2021

Distretti Elettorali