Skip to main content
Language: mt  | Contact Us | Search

Language: mt  | Contact Us | | Search

Jonathan Attard

Jonathan Attard  

Electoral History

Thirteenth Legislature (2017 - 2022)
Link to Member's page in legislature
Co-opted 14.07.2021
Oath of Allegiance: 14.07.2021
Dissolution of Parliament: 20.02.2022

Electoral Districts

Fourteenth Legislature (2022 - )
Link to Member's page in legislature
Elected on: 26.03.2022
Positions
Sworn in as Minister for Justice - 30.03.2022

Electoral Districts