Skip to main content
Language: mt  | Contact Us | Search

Language: mt  | Contact Us | | Search

Dr Paula Mifsud Bonnici

Paula Mifsud Bonnici  

Electoral History

Twelfth Legislature (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Elected on: 11.03.2013
Oath of Allegiance: 06.04.2013
Dissolution of Parliament: 01.05.2017

Electoral Districts

Fourteenth Legislature (2022 - )
Link to Member's page in legislature
Elected on: 12.04.2022

Electoral Districts