Skip to main content
Parlament ta' Malta
Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Dr Joe Borg

Lura għal-Lista

Electoral History

It-Tmien Leġiżlatura (1996 - 1998)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.10.1996
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998
Id-Disa' Leġiżlatura (1998 - 2003)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 05.09.1998
Ġurament tal-Ħatra: 24.10.1998
Xoljiment tal-Parlament: 03.04.2003
Karigi
Segretarju Parlamentari fil-Ministeru tal-Affarijiet Barranin - 24.09.1998
Waqqaf: 03.04.1999
Ministru għall-Affarijiet Barranin - 04.04.1999
Xoljiment tal-Parlament: 03.04.2003
L-Għaxar Leġiżlatura (2003 - 2008)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 14.04.2003
Ġurament tal-Ħatra: 24.05.2003
- 06.05.2004
Karigi
Ministru tal-Affarijiet Barranin - 15.04.2003
Waqqaf: 06.05.2004

Distretti Elettorali