Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Aaron Farrugia

Aaron Farrugia  

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Fondi tal-UE u Djalogu Soċjali
Waqqaf: 15.01.2020
Ministru għall-Ambjent, it-Tibdil fil-Klima u l-Ippjanar - 15.01.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.03.2022
Karigi
Ministru għat-Trasport, l-Infrastruttura u l-Proġetti Kapitali - 30.03.2022
Waqqaf: 06.01.2024

Distretti Elettorali