Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Dr Austin Gatt

Lura għal-Lista

Electoral History

It-Tmien Leġiżlatura (1996 - 1998)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.10.1996
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998
Id-Disa' Leġiżlatura (1998 - 2003)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 05.09.1998
Ġurament tal-Ħatra: 24.10.1998
Xoljiment tal-Parlament: 10.03.2003
Karigi
Segretarju Parlamentari fl-Ufficcju tal-Prim Ministru - 24.09.1998
Waqqaf: 24.03.1999
Ministru tal-Ġistizzja u Gvern Lokali - 24.03.1999
Xoljiment tal-Parlament: 10.03.2003
L-Għaxar Leġiżlatura (2003 - 2008)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 14.04.2003
Ġurament tal-Ħatra: 24.05.2003
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008
Karigi
Ministru għat-Teknoloġija tal-Informatika u l-Investiment - 15.04.2003
Waqqaf: 22.03.2004
Ministru għal Investiment, Industrija u Tekonoloġija tal-Informazzjoni - 23.03.2004
Waqqaf: 04.02.2008
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008

Distretti Elettorali

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 12.03.2008
Ġurament tal-Ħatra: 10.05.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013
Karigi
Ministru għall-Infrastruttura, Trasport u Komunikazzjoni - 12.03.2008
Waqqaf: 10.03.2013
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali