Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Michael Asciak MP

Partit Nazzjonalista - Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)

Electoral History

Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 12.07.1994
Ġurament tal-Ħatra: 12.07.1994
Xoljiment tal-Parlament: 23.09.1996
Id-Disa' Leġiżlatura (1998 - 2003)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 23.09.1998
Ġurament tal-Ħatra: 24.10.1998
Xoljiment tal-Parlament: 10.03.2003
L-Għaxar Leġiżlatura (2003 - 2008)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 30.03.2004
Ġurament tal-Ħatra: 19.04.2004
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008

Distretti Elettorali

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Ġie elett: 05.12.2012
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.2012
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali