Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Clyde Caruana MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)

Clyde Caruana MP
Ministru għall-Finanzi u x-Xogħol

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Co-opted 19.10.2020
Ġurament tal-Ħatra: 19.10.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Ministru għall-Finanzi u x-Xogħol - 23.11.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.03.2022
Karigi
Ministru għall-Finanzi u x-Xogħol - 30.03.2022

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew