Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Stefan Zrinzo Azzopardi MP

Partit Laburista - L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)

Stefan Zrinzo Azzopardi MP
Ministru għax-Xogħlijiet Pubbliċi u l-Ippjanar

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 20.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Fondi Ewropej - 15.01.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Ġie elett: 26.03.2022
Karigi
Ministru għax-Xogħlijiet Pubbliċi u l-Ippjanar - 30.03.2022

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew