Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Kalċidon Agius MP

Partit Laburista Malti - It-Tieni Leġiżlatura (1966 - 1971)

Electoral History

It-Tieni Leġiżlatura (1966 - 1971)
Ġie elett: 31.03.1966
Ġurament tal-Ħatra: 25.04.1966
Xoljiment tal-Parlament: 24.04.1971
It-Tielet Leġiżlatura (1971 - 1976)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 17.06.1971
Ġurament tal-Ħatra: 16.08.1971
Xoljiment tal-Parlament: 13.08.1976
Ir-Raba' Leġiżlatura (1976 - 1981)
Link to Member's page in legislature
Karigi
President tal-Kamra tad-Deputati
Waqqaf: 15.02.1982