Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Joseph Sciberras MP

Partit Laburista - It-Tielet Leġiżlatura (1971 - 1976)

Electoral History

It-Tielet Leġiżlatura (1971 - 1976)
Ġie elett: 15.07.1971
Ġurament tal-Ħatra: 16.08.1971
Xoljiment tal-Parlament: 13.08.1976
Ir-Raba' Leġiżlatura (1976 - 1981)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 23.10.1976
Ġurament tal-Ħatra: 24.11.1976
Xoljiment tal-Parlament: 09.11.1981
Il-Ħames Leġiżlatura (1982 - 1987)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 18.12.1981
Ġurament tal-Ħatra: 15.02.1982
Xoljiment tal-Parlament: 13.02.1987