Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Stanley Zammit MP

Partit Nazzjonalista - Is-Sitt Leġiżlatura (1987 - 1992)

Segretarju Parlamentari b'responsabilita għall-Ambjent, Gcern Lokali, Indafa Pubblika u Artijiet

Electoral History

Is-Sitt Leġiżlatura (1987 - 1992)
Ġie elett: 13.05.1987
Ġurament tal-Ħatra: 09.07.1987
Xoljiment tal-Parlament: 20.01.1992
Karigi
Segretarju Parlamentari b'responsabilita għall-Ambjent, Gcern Lokali, Indafa Pubblika u Artijiet - 05.05.1990
Xoljiment tal-Parlament: 20.01.1992
Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 22.02.1992
Ġurament tal-Ħatra: 04.04.1992
Xoljiment tal-Parlament: 23.09.1996
Karigi
Segretarju Parlamentari fil-Ministeru għall-Ambjent - 04.04.1992
Xoljiment tal-Parlament: 23.09.1996