Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Louis Buhagiar MP

Partit Laburista - Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)

Grupp Parlamentari:  Partit Laburista

Electoral History

Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)
Ġie elett: 22.02.1992
Ġurament tal-Ħatra: 04.04.1992
Xoljiment tal-Parlament: 23.09.1996
It-Tmien Leġiżlatura (1996 - 1998)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.10.1996
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Anzjani - 29.10.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998
Id-Disa' Leġiżlatura (1998 - 2003)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 05.09.1998
Ġurament tal-Ħatra: 24.10.1998
Xoljiment tal-Parlament: 10.03.2003