Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Mr Karmenu Borg

Lura għal-Lista

Electoral History

Eighth Legislature (1996 - 1998)

Elected on: 26.10.1996

Oath of Allegiance: 05.12.1996

Dissolution of Parliament: 03.08.1998

Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 22.02.1992
Ġurament tal-Ħatra: 04.04.1992
- 23.09.1996
It-Tmien Leġiżlatura (1996 - 1998)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 29.10.1996
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998