Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Clint Camilleri

Clint Camilleri  

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Biedja, Sajd u Drittijiet tal-Annimali Ministeru għall-Ambjent, Żvilupp Sostenibbli u Tibdil fil-Klima - 09.06.2017
Waqqaf: 15.01.2020
Ministru għall-Politika Agrarja u Sajd, Drittijiet tal-Annimali u l-Protezzjoni tal-Konsumatur - 15.01.2020
Waqqaf: 19.01.2020
Ministru għal Għawdex - 20.01.2020

Distretti Elettorali