Skip to main content
Parlament ta' Malta
Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Mrs Helen D'Amato

Lura għal-Lista

Electoral History

It-Tmien Leġiżlatura (1996 - 1998)
Link to Member's page in legislature
Ġiet eletta: 14.11.1996
Ġurament tal-Ħatra: 05.12.1996
Xoljiment tal-Parlament: 03.08.1998
Id-Disa' Leġiżlatura (1998 - 2003)
Link to Member's page in legislature
Ġiet eletta: 23.09.1998
Ġurament tal-Ħatra: 24.10.1998
Xoljiment tal-Parlament: 03.04.2003
L-Għaxar Leġiżlatura (2003 - 2008)
Link to Member's page in legislature
Ġiet eletta: 08.05.2003
Ġurament tal-Ħatra: 24.05.2003
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Anzjani u l-Kura fil-Komunità - 23.03.2004
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008

Distretti Elettorali