Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Joseph Muscat MP

Partit Laburista - Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)

Kap tal-Oppożizzjoni

Electoral History

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Ġurament tal-Ħatra: 01.10.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013
Karigi
Kap tal-Oppożizzjoni - 04.06.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Co-opted 10.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Prim Ministru - 11.03.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Co-opted 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Prim Ministru - 02.06.2017

Distretti Elettorali