Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Tonio Fenech MP

Partit Nazzjonalista - Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)

Tonio Fenech MP  
Ministru tal-Finanzi, l-Ekonomija u Investiment

Electoral History

L-Għaxar Leġiżlatura (2003 - 2008)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 14.04.2003
Ġurament tal-Ħatra: 24.05.2003
Xoljiment tal-Parlament: 04.02.2008

Distretti Elettorali

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Ġie elett: 12.03.2008
Ġurament tal-Ħatra: 10.05.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013
Karigi
Ministru tal-Finanzi, l-Ekonomija u Investiment - 12.03.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 11.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali