Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Ian Borg MP

Partit Laburista - It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)

Ian Borg MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Laburista
Parliamentary Secretary for EU funds and 2017 Presidency

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Ġie elett: 10.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Parliamentary Secretary for EU funds and 2017 Presidency - 13.03.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Ministru għat-Trasport, Infrastruttura u Proġetti Kapitali - 09.06.2017

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew