Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Clayton Bartolo MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )

Clayton Bartolo MP
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumaturi
Indirizz Elettroniku clayton.bartolo@gov.mt

Delegazzjonijiet Parlamentari

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Ġie elett: 20.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Segretarju Parlamentari għas-Servizzi Finanzjarji u l-Ekonomija Diġitali - 15.01.2020
Waqqaf: 23.11.2020
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumaturi - 23.11.2020

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew