Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Byron Camilleri MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)

Byron Camilleri MP
Ministru għall-Intern, is-Sigurtà Nazzjonali u l-Infurzar tal-Liġi
Indirizz Elettroniku byron.camilleri@gov.mt

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - 2022)
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022
Karigi
Whip tal-Gvern - 09.06.2017
Waqqaf: 15.01.2020
Ministru għall-Intern, is-Sigurtà Nazzjonali u l-Infurzar tal-Liġi - 15.01.2020
Xoljiment tal-Parlament: 20.02.2022

Distretti Elettorali

L-Erbatax-il Leġislatura (2022 -)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 26.03.2022
Karigi
Ministru għall-Intern, is-Sigurtà, ir-Riformi u l-Ugwaljanza - 30.03.2022

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew