Skip to main content
Parlament ta' Malta
Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

L-Onor. Deo Debattista MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )

Deo Debattista MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Laburista
Segretarju Parlamentari għad-Drittijiet tal-Konsumatur, Indafa Pubblika u s-Sostenn tal-Belt Kapitali
Indirizz Elettroniku deo.debattista@gov.mt

Delegazzjonijiet Parlamentari

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 13.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Segretarju Parlamentari għall-Protezzjoni tal-Konsumatur u Valletta 2018 - 09.06.2017
Segretarju Parlamentari għad-Drittijiet tal-Konsumatur, Indafa Pubblika u s-Sostenn tal-Belt Kapitali

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew