Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Stephen Spiteri MP

Partit Nazzjonalista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )

Stephen Spiteri MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Nazzjonalista
Indirizz Elettroniku info@stephenspiteri.com

Electoral History

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 17.04.2008
Ġurament tal-Ħatra: 10.05.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.04.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew