Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Tony Nicholl MP

Partit Laburista - Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)

Grupp Parlamentari:  Partit Laburista

Electoral History

Is-Sitt Leġiżlatura (1987 - 1992)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 04.07.1987
Ġurament tal-Ħatra: 09.07.1987
Xoljiment tal-Parlament: 20.01.1992
Is-Seba' Leġiżlatura (1992 - 1996)
Ġie elett: 22.02.1992
Ġurament tal-Ħatra: 04.04.1992
Xoljiment tal-Parlament: 23.09.1996