Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

Dr Franco Mercieca

Lura għal-Lista
Franco Mercieca  

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 11.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Parliamentary Secretary for Active Ageing and Disabilty Rights - 13.03.2013
Waqqaf: 02.04.2014
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali