Skip to main content
Parlament ta' Malta
Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

Lingwa: en   |  Fittex  |  Ikkuntattjana

L-Onor. Franco Mercieca MP

Partit Laburista - It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)

Franco Mercieca MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Laburista

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Ġie elett: 11.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Parliamentary Secretary for Active Ageing and Disabilty Rights - 13.03.2013
Waqqaf: 02.04.2014
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew