Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Michael Falzon MP

Partit Laburista - Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)

Michael Falzon MP  

Electoral History

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Ġie elett: 12.03.2008
Ġurament tal-Ħatra: 10.05.2008
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 28.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Parliamentary Secretary for Planning and Simplification of Administrative Processes - 02.04.2014
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Ministru għall-Familja, Drittijiet tat-Tfal u Solidarjetà Soċjali - 09.06.2017

Distretti Elettorali