Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Godfrey Farrugia MP

Partit Laburista - It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)

Godfrey Farrugia MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Laburista
Whip tal-Gvern

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Ġie elett: 11.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Ministru għas-Saħħa - 13.03.2013
Waqqaf: 02.04.2014
Whip tal-Gvern - 08.01.2015
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 21.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew