Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Konrad Mizzi MP

Partit Laburista - It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)

Konrad Mizzi MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Laburista
Ministru fi ħdan l-Uffiċċju tal-Prim Ministru

Electoral History

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Ġie elett: 10.03.2013
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2013
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017
Karigi
Ministru għall-Enerġija u Konservazzjoni tal-Ilma - 13.03.2013
Waqqaf: 01.04.2014
Ministru għall-Enerġija u Saħħa - 02.04.2014
Waqqaf: 28.04.2016
Ministru fi ħdan l-Uffiċċju tal-Prim Ministru - 29.04.2014
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Ministru għat-Turiżmu

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew