Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Karl Gouder MP

Partit Nazzjonalista - It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)

Karl Gouder MP  
Grupp Parlamentari:  Partit Nazzjonalista

Electoral History

Co - opted in the place of Hon Albert Fenech MP

Il-Ħdax-il Leġiżlatura (2008 - 2013)
Link to Member's page in legislature
Co-opted 29.04.2010
Ġurament tal-Ħatra: 29.04.2010
Xoljiment tal-Parlament: 07.01.2013

Distretti Elettorali

It-Tnax-il Leġiżlatura (2013 - 2017)
Co-opted 05.04.2016
Ġurament tal-Ħatra: 06.04.2016
Xoljiment tal-Parlament: 01.05.2017

Distretti Elettorali

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Link to Member's page in legislature
Ġie elett: 06.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew