Skip to main content
Lingwa: en  | Ikkuntattjana | | Fittex

L-Onor. Julia Farrugia Portelli MP

Partit Laburista - It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )

Julia Farrugia Portelli MP
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumatur
Indirizz Elettroniku julia.farrugia@gov.mt

Electoral History

It-Tlettax-il Leġiżlatura (2017 - )
Ġiet eletta: 03.06.2017
Ġurament tal-Ħatra: 24.06.2017
Karigi
Segretarju Parlamentari għar-Riformi, Ċittadinanza u Simplifikazzjoni tal-Proċessi Amministrattivi - 09.06.2017
Tmiem: 15.01.2020
Ministru għat-Turiżmu - 15.01.2020
Tmiem: 19.01.2020
Ministru għat-Turiżmu u l-Protezzjoni tal-Konsumatur - 20.01.2020

Distretti Elettorali

Grupp Politiku fil-Parlament Ewropew